Книжкова виставка у Коблівській бібліотеці з нагоди Всесвітнього дня космонавтики і Дня працівників ракетно-космічної галузі України

Дата: 12.04.2021 15:25

З нагоди Всесвітнього дня космонавтики і Дня працівників ракетно-космічної галузі України, які традиційно відзначаються 12 квітня, у Коблівскій бібліотеці організована виставка літератури, яка  надійшла за програмою поповнення фондів, а це: «Дитяча енциклопедія космосу» Сперроу Д, «100 фактів про Космос» Фріт, «Ілюстрована енциклопедія чомучки» С. Б.Хедл  «Космос, повітря, вода і не тільки…», «Дитяча енциклопедія науки», «Космос», І.Барзотті  «Усе, що треба знати про…».

Читачам випав шанс вирушити в подорож у найвіддаленіші куточки Всесвіту, розкрити таємниці темної матерії, вивчати космос і весь світ, дізнатися, як людина навчилася літати, хто був першим космонавтом та як ним стати.

Шановні користувачі, ми чекаємо Вас в нашій бібліотеці після закінчення карантину - Директор КЗ Коблівська публічна бібліотека Коблівської сільської ради.

Детальніше про захід читайте у блозі Коблівської бібліотеки.