Затверджено 9 проєктів Миколаївської області, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році

Дата: 13.04.2021 15:35

12 квітня розпорядженням Кабінету Міністрів України № 297 – р «Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» затверджено перелік інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

До зазначеного переліку увійшло 9 проєктів Миколаївської області на загальну суму 96 млн грн, у тому числі:

1. За напрямом "Розвиток транзитного та логістично транспортного потенціалу" - «Комунальне підприємство «Миколаївський міжнародний аеропорт» по Київському шосе, 9, у с. Баловне – реконструкція та технічне переоснащення радіотехнічних засобів посадки» (перехідний з минулих років);

2. За напрямом «Розвиток спортивної інфраструктури» – «Стадіон «Артанія» по вул. Слобідській, 9, у м. Очакові – реконструкція».

Також до переліку включено 7 проєків інфраструктурного розвитку соціальної сфери територіальних громад Миколаївщини:

3. «Центр культури та дозвілля Вільнозапорізької сільської ради по вул. Гагаріна, 4, у с. Вільне Запоріжжя Новобузького району – капітальний ремонт з благоустроєм території» та 6 соціальних проєктів:

4. «Радіологічний корпус Миколаївського обласного онкологічного диспансеру Миколаївської обласної ради по вул. Миколаївській, 18, у м. Миколаєві – капітальний ремонт»;

5. «Коблівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» по вул. Степовій, 7, у с. Коблеве Березанського району – реконструкція;

6. «Дошкільний навчальний заклад по вул. Променевій у мікрорайоні Північний у м. Миколаєві – нове будівництво»;

7. «Будівля комунального закладу освіти «Арбузинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 2 імені Т. Г. Шевченка Арбузинської селищної ради Миколаївської області» по вул. Шевченка, 191, у смт Арбузинка Арбузинського району – капітальний ремонт»;

8. «Будівля закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 3 «Сонечко» Очаківської міської ради по вул. Будівельників, 29/4, у м. Очакові – капітальний ремонт»;

9. «Дошкільний навчальний заклад “Малятко” по вул. Первомайській, 5, у с. Синюхин Брід Первомайського району – реконструкція з благоустроєм території».

Вісім із перелічених проєктів, крім перехідного, включені до переліку проєктів, які будуть фінансуватися у рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України у 2021 році.