За участю представників Коблівської об’єднаної територіальної громади, Управління превентивної діяльності та Березанського відділення поліції у селі Коблеве відкрили чергову поліцейську станцію.

Станція стане своєрідним опорним пунктом для районного відділення поліції, яке розташоване на відстані майже 30-ти кілометрів від села, створення якої стало можливим внаслідок тісної співпраці між поліцією та місцевою громадою.

Відтепер мешканці села отримали змогу звернутись до дільничного офіцера поліції безпосередньо за місцем проживання, адже нова поліцейська станція, яка забезпечена усім необхідним для ефективної роботи, знаходиться у доступному місці – в самому центрі села.

Також запрацювали поліцейські станції у Снігурівському районі в Горохівській та Олександрівській об’єднаних територіальних громадах.

У майбутньому поліцейські станції стануть місцем роботи поліцейських офіцерів громади, які будуть повноправними представниками громад, постійно підтримуватимуть контакт із місцевими мешканцями та владою, звітуватимуть перед ними про свою роботу, а місцеві жителі зможуть ще оперативніше отримувати необхідну допомогу у вирішенні питань, які входять до компетенції правоохоронців.

Реалізацію відповідного проекту у Миколаївській області розпочато у квітні поточного року, коли було підписано перші меморандуми про співпрацю та партнерство із п’ятьма об’єднаними територіальними громадами.

Поліцейські які пройшли конкурсний відбір після навчання прибудуть у свої громади для подальшого несення служби. Управління превентивної діяльності ГУНП в Миколаївській області.

З використанням матеріалів: Офіційний сайт Національної поліції в Миколаївській області.