У рамках реалізації на території Миколаївської області проекту «Поліцейський офіцер громади» оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів з обслуговування:

  • територіальної громади міста Вознесенська (села Новогригорівка, Ракове та мікрорайон Болгарка);
  • Коблевської територіальної громади.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» є наступним кроком у реформі Національної поліції України. Його мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й, по можливості, житиме там.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

При цьому, поліцейський працюватиме виключно на території своєї громади без залучення до виконання завдань за її межами.

У разі проходження відбору поліцейський отримає можливість призначення на офіцерську посаду, службовий автомобіль, приміщення для роботи на території громади з необхідними меблями та оргтехнікою, повне екіпірування, технічні засоби (планшет, термопринтер, портативний відеореєстратор тощо), заробітну плату від 14 000 гривень та соціальне забезпечення згідно з діючим законодавством.

Участь у конкурсі можуть взяти співробітники поліції із загальним практичним стажем служби в поліції не менше ніж півтора року, вищою освітою, посвідченням водія категорії «В» та практичним стажем водіння.

Заповнити анкету учасника можна до 16 травня поточного року за посиланням: otg-officer.police.gov.ua/

Детально про проект тут.

За додатковою інформацією звертатися в управління превентивної діяльності ГУНП за телефоном: (0512) 50-15-36, 096-544-17-07, або за адресою: вул. Артилерійська, 4, каб. 32, м. Миколаїв.

Управління превентивної діяльності

ГУНП в Миколаївській області

 © Офіційний сайт Національної поліції в Миколаївській області