Рішення Коблівської ільської ради про затвердження герба села Новофедорівка Новофедорівського старостинського округу Коблівської об’єднаної територіальної громади

Дата: 27.04.2021 09:36

КОБЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРЕЗАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

РІШЕННЯ

від 13 лютого 2020 року № 33                                   XXХХІХ сесія 8 скликання

с. Коблеве

Про затвердження герба села Новофедорівка

Новофедорівського старостинського округу

Коблівської  об’єднаної територіальної громади

Відповідно статей 22, 26 пункту 49 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Українi», враховуючи важливе значення символіки у процесi нацiонального відродження, та з метою утвердження мiсцевого самоврядування, збереження iсторичної спадщини та реалізації права територіальної громади села Новофедорівка мати власну символiку, а також розглянувши запропоновані проекти символіки, складені автором Янушкевичем I.Д., представником Українського геральдичного товариства (м. Миколаїв), заяву старости Новофедорівського старостинського округу Степаненко Н.В. вих.№ 883 від 04.11.2019 року, протоколу спільного засідання постійних комісій від 10.02.2020 року, сiльська рада

ВИРIШИЛА:

1. Затвердити офіційний герб села Новофедорівка Новофедорівського старостинського округу Коблівської обєднаної територіальної громади та його кольорове та чорно-біле зображення (додаток № 1).

2. Затвердити опис символіки герба села Новофедорівка Новофедорівського старостинського округу Коблівської обєднаної територіальної громади  (додаток № 2).

3. Затвердити Положення про змiст, опис та порядок використання герба села Новофедорівка Новофедорівського старостинського округу Коблівської обєднаної територіальної громади (додаток № 3).

4. Еталонами герба села Новофедорівка Новофедорівського старостинського округу Коблівської обєднаної територіальної громади вважати кольорове та чорно-бiле зображення, затвердженi даним рiшенням.

5. Доручити старості Новофедорівського старостинського округу  виготовити еталон герба у комп’ютернiй версії.

6. Контроль виконання даного рішення покласти на постійну комісію Коблівської сільської ради з питань  прав людини, законності, депутатської діяльності та етики.

Сільський голова                                                               В. ПАНИЧ