RASFF повідомлення стосовно виявлення Salmonella enterica у заморожених курячих ніжках

Дата: 27.04.2021 10:14

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 23.04.2021 № 11.1.3-26/9430 «Щодо повідомлення RASFF № 2021.1740-fup 5» стосовно виявлення Salmonella enterica ser. Enteritidis (phagetype 6D /25g) у заморожених курячих ніжках, що експортувались з Польщі до країн-членів ЄС, після чого зазначену продукцію перероблено на м'ясо механічного обвалювання (виробник: Cedrob S.A.,Ciechanów; відправник: AMP Logistyka Sp. z o.o., Plonsk) та надіслано до України (отримувач: ТОВ «Аркада Фінанс», вул. Журналістів, 13, м. Дніпро, 49023).

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Завантажити додтакову інформацію

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Новосельська, 50, смт. Березанка, 57401, т/факс 2-13-98, E-mail: berezanka_dpss@dpssmk.gov.ua.