RASFF повідомлення стосовно відсутності маркування на подрібнених раках, що експортувались з Великобританії

Дата: 27.04.2021 10:26

На виконання листа Держпродспоживслужби від 21 квітня 2021 року № 11.1.3-5/9247 направляємо інформаційне повідомлення (RASFF) від 15 квітня 2021 року № 2021.1856 стосовно відсутності маркування (відсутнє зазначення алергенів ракоподібних та молюсків) на подрібнених раках, що експортувались з Великобританії (виробник: My Foods Worldwide Ltd, London) до Нідерландів (оптовик: Aheco African Food & Cosmetics B.V., Nijkerk), звідки надіслано до України (отримувач: Exotic House by Glam, вул. Мєчнікова 51, м. Одеса, 65029).

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Додаткова інформація .ZIP

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Новосельська, 50, смт. Березанка, 57401, т/факс 2-13-98 E-mail: berezanka_dpss@dpssmk.gov.ua.