RASFF повідомлення стосовно виявлення атропіну та скополаміну у курудзяному попкорні, що експортувався з Іспанії

Дата: 27.04.2021 10:34

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 23.04.2021 № 11.1.3-26/9429 «Щодо повідомлення RASFF № 2020.0236 –fup 5».

Відповідно до повідомлення, виявлено – атропін (23; 35μg/kg-ppb) та скополамін (1.2; 1.9 μg/kg-ppb) у кукурудзяному попкорні, що експортувався з Іспанії (виробник: Liven S. A., Sant Cugat Del Valles) до України отримувач: ТОВ «Київ Бізнес Рус», вул. Корабельна, 6,м. Київ, 04080).

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Додаткова інформація .ZIP

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Новосельська, 50, смт. Березанка, 57401, т/факс 2-13-98 Е-mail: berezanka_dpss@dpssmk.gov.ua.