Завершення першого етапу Конкурсу міні-грантів "Громада своїми руками - 2021"

Дата: 24.05.2021 14:09

Шановні жителі Коблівської громади, учасники Конкурсу! Ось і завершився перший етап Конкурсу міні-грантів "Громада своїми руками - 2021". Це був напружений, але цікавий місяць.

Як результат, зі всієї України - 670 поданих заявки. З них 22 заявки від Коблівської громади, яка приймає вперше участь у Конкурсі.

Цілий місяць тренінгів, консультацій, роз'яснень. І нарешті люди можуть трохи перепочити.

Наступні етапи:

• з 6 по 20 червня - онлайн голосування на сайті ДТЕК (ще про це напишемо детально)
  • до 14 липня - оцінювання заявок членами місцевої конкурсної комісій і підписання договорів з переможцями
  • з 15 липня - початок реалізації проектів.

Конкурс реалізується при фінансовій підтримці компанії ДТЕК. Організатором Конкурсу є Коблівська сільська рада, місцевий координатор - Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ.