Коблівська сільська рада оголошує конкурсний відбір на посаду директора Анатолівського дошкільного навчального закладу "Ромашка"

Дата: 25.05.2021 16:03

Коблівська сільська рада оголошує конкурсний відбір на посаду директора Анатолівського дошкільного навчального закладу «Ромашка».  Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Анатолівський дошкільний заклад освіти Коблівської сільської ради Миколаївської області; вул. Спортивна, 3, с. Анатолівка,  Миколаївська обл., 56140. Найменування посади та умови оплати праці: директор; посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року № 557 зі змінами та доповненнями. Кваліфікаційні вимоги до  претендентів на посаду: громадянство України, вільне володіння державною мовою та стаж педагогічної роботи не менше трьох років. Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання: заяву про участь у конкурсі; автобіографія та/або резюме (за вибором претендента); копію документа, що засвідчує особу та підтверджує громадянство України; копію документа про вищу освіту; копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент подання документів; довідка про відсутність судимості; мотиваційний лист, складений у довільній формі; концепція розвитку ДНЗ на 3 роки, що повинна містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, освітнього процесу в закладі тощо. За бажанням претендент може надавати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні  якості. Термін прийому документів – протягом 30 календарних днів  з дня опублікування оголошення. Подання документів здійснюється у Коблівській сільській раді за адресою: с. Коблеве, вул. Одеська, 4.

Додаткова інформація надається за телефоном: 9-61-31