Дата: 09.06.2021 09:31

Шановні жителі громади, представники ініціативних груп, громадських організацій та ОСББ! ВІДКРИТО ОН-ЛАЙН ГОЛОСУВАННЯ для проектів в рамках Конкурсу "Громада своїми руками".

Віддати свій голос за один проект можна лише один раз! Голоси приймаються з будь-якої точки України та світу. Віддати свій голос можна з 7 по 20 червня. Заходьте за посиланням, обирайте регіон та громаду. Читайте опис проектів. Проєкти з найбільшою кількістю голосів отримають додаткові бали при формуванні підсумкового загального рейтингу. Нагадуємо, конкурс "Громада своїми руками" реалізується міськими/сільськими/селищними радами при фінансовій підтримці ДТЕК .

Посилання на сторінку голосування: spp-dtek.com.ua/golosovanie

Локальні координатори проєкту

1. Агенція місцевого розвитку - Федосєєв Сергій Миколайович, телефони:

2. Відділ економічного розвитку та інвестицій Коблівської сільської ради - Ільїчова Олена Олександрівна, телефон:

3. Відділ економічного розвитку та інвестицій Коблівської сільської ради - Скотник Катерина Миколаївна, телефон: