Які проєкти конкурсу «Громада своїми руками» будуть реалізовані в Коблівській територіальній громаді? Вибираємо до 20 червня!

Дата: 14.06.2021 10:50

Стартувало онлайн-голосування за проєкти конкурсу грантів ДТЕК «Громада своїми руками». У Коблівській громаді на конкурс було подано 22 заявки.

До 20 червня кожен може віддати свій голос за вподобані проєкти, перейшовши за посиланням gromada.dtek.com

Кращі ідеї проектів отримають додаткові бали до загальної оцінки та збільшать свої шанси на отримання грантів від ДТЕК. Виграти можна до 80 тис. грн.

«Громада своїми руками» - це конкурс грантів від ДТЕК з благоустрою та розвитку наших міст і сіл. У цьому році він проводиться також на територіях, де представлений бізнес ДТЕК Нафтогаз та ДТЕК ВДЕ. ДТЕК, як відповідальна і надійна компанія, яка зацікавлена в сталому розвитку територій, прагне об'єднувати людей і допомагати їм робити краще свої міста і селища.

У цьому році понад 8000 українців стали членами ініціативних груп і взяли участь в розробці ідей і подачі заявок на участь в конкурсі. Що нового в «Громаді своїми руками» -2021:

• проєкт розширив географію - тепер в ньому беруть участь 32 громади з 11 областей України
  • акцент конкурсу в цьому році - на безбар'єрному середовищі та інклюзивності.

З 662 поданих заявок близько 50% - проєкти заданої спрямованості. Проєкт базується на принципах ESG і відповідає цілям сталого розвитку ООН.