Вже неодноразово жителі Коблево (як водії, так і пішоходи) висловлюють своє невдоволення тим, як паркуються водії великих вантажівок (фур) на автодорозі М-14 в районі Коблівського ринку (перехрестя вулиці Одеська з вулицею Степова).

Назвати таку парковку просто недбалістю - це не сказати взагалі нічого. Водії великовантажних автомобілів просто зупиняють свої машини прямо не перехресті в прямому сенсі цього слова.

Вони не реагують ні на автодорожні знаки, ні на Правила дорожнього руху, ні на те, що поруч знаходиться поліцейська станція, ні на норми моралі. Вони не реагують ні на що. Нехтують всім, а в першу чергу водійською солідарністю. І їм глибоко байдуже, що своїми діями створюють аварійний ситуації на дорозі, що ставлять під загрозу життя і здоров'я інших громадян. Інакше як повним свавіллям такі дії назвати не можна.

Що буде далі у вирішенні цієї ситуації - питання дуже актуальне. Проблему треба вирішувати і вирішувати якомога швидше із залученням відповідних служб державних органів.

Коблівська сільська рада у найближчий час проінформує населення про те, які дії були зроблені в напрямку вирішення цієї проблеми.

Відеозйомка та фото надіслані користувачем групи "Коблівська Територіальна Громада. Офіційно" у соціальній мережі Facebook.

Посилання на відео у Facebook.

Щиро дякуємо автору за наданий контент.

Ще один відеоролик цього перехрестя знятий кілька днів тому.