Засідання робочої групи з розгляду проєктних заявок Програми соціального партнерства в рамках співпраці між компанією ДТЕК і Коблівською територіальною громадою

Дата: 16.07.2021 20:44

15 липня, у четвер, відбулося засідання робочої групи з розгляду проєктних заявок до Програми соціального партнерства в рамках співпраці між компанією ДТЕК і Коблівською територіальною громадою.

коблево дтэк

На засіданні були присутні як представники компанії ДТЕК, так і представники сторони Коблівської територіальної громади:

• Менеджер відділу комунікацій ДТЕК-ВДЕ Дмитро Місюрьов
  • Незалежний експерт з розвитку громад Руслан Краплич
  • Секретар Коблівської сільської ради Світлана Талоха
  • Начальник фінансового відділу Коблівської сільської ради Ірина Бергалевич
  • Голова Агенції місцевого розвитку Коблівської громади Сергій Федосєєв
  • Заступник голови Агенції місцевого розвитку Коблівської громади Володимир Килівник.
  • Спеціаліст відділу економічного розвитку Коблівської сільської ради Катерина Скотник
  • Директор територіального центру соціального обслуговування Коблівської сільської ради Любов Дмитрієва
  • Депутати Коблівської сільської ради
  • Директор КП «Коблввський сількомунгосп» Аркадій Курічук
  • Головний лікар КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги " Коблеве""Віктор Чернега
  • Представники ЗМІ
  • Інші спеціалісти своєї справи.

На розгляд робочої групи було представлено 14 проектних заявок або проєктних пропозицій самих різних соціальних напрямків, різної вартості і термінів реалізації.

сергей федосеев коблево

З боку Коблівської громади представляв проєкти голова Агенції місцевого розвитку  Сергій Фєдосєєв.

Розділи таблиці проектних пропозицій:

• Назва проєкту (проєктної пропозіції)
  • Напрямок проєкту
  • Термін реалізації (строки)
  • Загальна вартість (бюджет)
  • Фінансування з боку ДТЕК
  • Фінансування з боку місцевого бюджету.

Дтек коблево сельский совет Сельский совет коблево

Представники компанії ДТЕК підкреслили, що компанія не за кількість проектів в плані їх реалізації, а за їх якість.

Кожна з 14 проєктних заявок була розглянута детально з активним обговоренням всіх присутніх спеціалістів-учасників робочої групи. Дуже детально.

коблево для тебя фото

Агентство развития коблевоФото без опису Фото без опису Дтэк коблевская громада Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису ДТЭК Коблево Фото без опису

Майже по кожній проєктній пропозиції були внесені зауваження про необхідність доопрацювання та внесення тих чи інших корективів.

Атмосфера заходу давала розуміння серйозного підходу до роботи та говорила про наявність справжнього живого інтересу всіх учасників робочої групи. Робоча команда - навіть так можна охарактеризувати колектив присутніх. Саме команда, від професійності та активності якої залежить якість соціального життя Коблівської громади.

На чому зупинилися

Певна (невелика) частина проєктних заявок була одразу відхилена. Наприклад, це стосується заявки на ремонт дорожнього покриття.

Частину заявок необхідно доопрацювати новими цифрами, висновками експертів, новими фактами і аргументами.

Після внесення необхідних змін робоча група буде знову зібрана і проєктні заявки будуть відібрані на фінансування.

Всі закупівлі необхідного обладнання та необхідних ресурсів для реалізації проєктів будуть здійснені через процедури згідно чинного законодавства в залежності від суми проєкту.

Фото без описуФото без опису

Обговорення, аналіз, можливі прогнози успішності реалізації проєктів, тобто засідання , йшло не менше чотирьох годин.

Кава-брейк також очікувала на всіх учасників заходу. Печиво та нопої були дуже доречними.

Зовсім скоро чергове засідання робочої групи яке наблизить час фактичної реалізації соціально важливих проєктів в рамках спвпраці між компанією ДТЕК та Коблівською громадою.