ВІТАННЯ З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА!

Дата: 16.07.2021 16:27

16.07.2021 року в залі засідань сільської ради відбулося урочисте вітання та відзначення подяками сільського голови , Панича Володимира Михайловича,бухгалтерів закладів та установ громади. Володимир Михайлович подякував всім представницям цієї важливої професії  за  кропітку працю, за  професійний внесок в загальнодержавну справу, в економічну спроможність своїх закладів та установ. Побажав , щоб  в цей  день люди висловили подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю. Бо професія - бухгалтер,  завжди  була і є основою і підґрунтям фінансового  благополуччя трудового колективу, а отже і кожного з його членів.Тож, хай життя ваше, шановні, з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується ваше здоров'я. Добробуту вам і процвітання,  рівноваги і творчого неспокою!