Голосування за проєкти подані на Бюджет участі 2021!

Дата: 23.07.2021 16:52

Враховуючи зауваження та звернення громадян, платформа для голосування була доопрацьована (з реєстрації було прибрано обов’язкове поле «Паспорті дані»).

Давайте підтримаємо проєкти по удосконаленню благоустрою та розвитку територій громади. Саме Ви вирішуєте, які проєкти будуть реалізовані вже до кінця 2021 року за кошти місцевого бюджету.

Ознайомитися з проєктами та залишити свій голос за один із них можна на платформі для голосування за посиланням: pb.koblivska-gromada.gov.ua

Визначення переможців конкурсу проходитиме шляхом голосування, виключно онлайн, з 12 липня 2021 року до 08 серпня 2021 року (включно).

Щодо зауважень та побажань ви можете звернутися до спеціалістів відділу економічного розвитку та інвестицій Коблівської сільської ради, або на платформі для голосування написати свої побажання за допомогою кнопки «Зворотній зв’язок».

Активні громадяни запорука швидкого та якісного розвитку громади. Не залишайтеся байдужими.