Інвестиційний паспорт 2021

Дата: 06.08.2021 11:21

Коблівська сільська територіальна громада. Громада партнерства, розвитку та можливостей.

Шановні партнери! Раді презентувати Вам можливості нашої молодої, але досить прогресивнофї громади. Тут ви знайдете чудову нагоду познайомитися з перспективами Коблівської сільської територіальної громади, до складу якої входять 12 самобутніх сіл: Коблеве, Виноградне, Морське, Рибаківка, Лугове, Глибоке, Новофедорівка, Федорівка, Українка, Бессарабка, Тузли, Анатолівка. Наша громада сьогодні намагається впевнено крокувати у ногу із часом, заявляючи про себе хорошими справами, розвитком інфраструктури, покращенням благоустрою, активним залученням до міжнародної співпраці, бажанням по-новому жити і працювати, щоб стати потужною частиною європейської країни. На території громади ви знайдетенадійних партнерів, вигідні пропозиції, а також підтримку влади у реалізації інвестиційних проектів. Запрошуємо ВАС до. Взаємовигідної співпраці з метою подальшого гармонійного розвитку всіх напрямків бізнесу та соціальної сфери громади абизабезпечити належне соціально-економічне та культурне зростання. Ми завжди відкриті для дружнього спілкування, ділових та партнерських стосунків. Переконаний, що спільними зусиллями завдяки Вашій ініціативності і відповідальності ми отримаємо вагомі результати у майбутньому, що дасть нам змогу поступово побудувати сильну і заможну державу.

Володимир Панич, Коблівський сільський голова.

ЗМІСТ інвестиційного паспорту

Розділ І. ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ