Дата: 03.08.2021 17:36

До Коблівської сільської ради надійшов лист від Управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації щодо посилення контролю стосовно незаконного поводження із землями регіонального ландшафтного парку Тилігульський.

Згідно змісту отриманного листа від Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації, можно говорити про посилення контролю за використанням земель природного регіонального ландшафтного парку Тилігульский з боку як юридичних, так і фізичних осіб згідно до діючого законодавства України.

І це, без сумнівів, добре!