Конкурс на посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради

Дата: 04.08.2021 20:45

Сьогодні, з самого ранку, у актовій залі адмінбудівлі Коблівської сільської ради розпочався конкурс на посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) I-III ступенів Коблівської сільської ради.

Конкурс на посади трьох закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) та три кандидати:

• Анатолівський ЗЗСО I-III ступенів - Кулик Олена Володимирівна
  • Тузлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Сосюкіна Оксана Василівна
  • Коблівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Мартинюк Ліліана Костянтинівна.

Від кожного закладу освіти по одному кандидату на посаду керівника.

Дивіться: протоколи зсідання конкурснної комісії за проведенн конкурсу на заміщення вакантних посад керівників ЗЗСО І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради .zip

Конкурсний відбір проходив в три етапи:

1. Письмове тестування
  2. Письмове виконання ситуаційного завдання
  3. Презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

Від кожного комунального закладу освіти був представлений свій склад конкурсної комісії.

Три ЗЗСО - три кандидати - три конкурсних комісії.

Фото без описуФото без опису

Після виконання кандидатами конкурсних завдань комісією були перевірені роботи кандидатів та виставлені відповідні оцінювальні бали.

Згідно положення "Про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Коблівської сільської ради", склад конкурсної комісії РЕКОМЕНДУЄ Коблівському сільському голові Володимиру Паничу призначити на посади керівників Анатолівського та Тузлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів кандидатів конкурсного відбору з укладенням контракту на 6 (шість) років, а Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів призначити на посаду керівника  кандидата конкурсного відбору з укладенням контракту на 2 (два) роки у зв'язку з тим, що кандидат йде на посаду керівника ЗЗСО вперше.

Відео: конкурс на посади керівників ЗЗСО I-III ступенів Коблівської сільської ради.

Фото нижче: документи конкурсного відбору (Порядок денний 1-6).