Встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Коблівської сільської ради

Дата: 12.07.2021 12:12

Завантажте документ для ознайомлення:

1. Рішення № 17 від 05.07.2021 року «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів та затвердження Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів»
  2. Положення "Про збір за місця для паркування транспортних засобів" (додаток Додаток 1 до рішення № 17 IХ сесії Коблівської сільської ради 8 скликання від 05.07.2021)
  3. ПЕРЕЛІК спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території Коблівської (Додаток 2 до рішення № 17 IХ сесії Коблівської сільської ради 8 скликання від 05.07.2021).

Завантажте документ .docx