Агенція місцевого розвитку Коблівської громади - участь в Інформаційній онлайн сесії Програми «U-LEAD з Європою» про муніципальне співробітництво

Дата: 13.08.2021 12:32

Участь в Інформаційній онлайн сесії «Стан та плани подальшого впровадження Ініціативи Програми «U-LEAD з Європою»: Підтримка розробки проєктів місцевого розвитку регіонального значення» для громад.

12 серпня 2021 року представники Установи «Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ» на запрошення Програми «U-LEAD з Європою» прийняли участь в Інформаційній сесії з проєктів муніципального партнерства - «Проєкти місцевого розвитку регіонального значення».

Це стало можливим завдяки проведеної попередньої підготовчої роботи з підготовки та подання 5 проєктів муніципального партнерства на розгляд Ініціативи «Проєкти місцевого розвитку регіонального значення». Адже метою «Ініціативи з проєктів муніципального партнерства» є виявлення та сприяння розробці проєктів місцевого розвитку регіонального значення, які можуть бути подані до національних і міжнародних інституцій для фінансування.

Коблівська громада має дружні та партнерські відносини з сусідніми громадами з Одеської області (Южненська міська територіальна громада та Визирська сільська територіальна громада) та Миколаївської області (Березанська селищна територіальна громада, Чорноморська сільська територіальна громада та Очаківська міська територіальна громада) з якими нас об'єднує узбережжя Чорного моря, Тилігульський та Березанський лиман, ми маємо спільні проблеми й перспективи розвитку, а також існує реальна можливість формування успішної агломерації, яка забезпечить якісну взаємодію громад, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про співробітництво територіальних громад» та на підставі Державної та відповідних обласних Стратегій регіонального розвитку на період до 2027 року.

У відповідності до підписаних між нашими громадами-партнерами Меморандумів про взаєморозуміння та співробітництво, Агенцією місцевого розвитку Коблівської ОТГ проводилася системна робота для їх практичного наповнення. Зокрема, було проаналізовано наявний потенціал і можливості наших громад та підготовлено відповідні проектні ідеї місцевого розвитку регіонального та субрегіонального значення:

• «Будівництво комплексу берегозахисних споруд для поліпшення стану морської акваторії та благоустрою узбережжя с.Коблеве, с.Сичавка та м.Южне»
  • «Реконструкція з’єднувального каналу між Тилігульським лиманом і Чорним морем»
  • «Будівництво Південно-Бузького групового водопроводу»
  • «Будівництво паромної переправи Рибаківка-Очаків».

Ці проєктні ідеї, в яких є також учасниками та партнерами наші дружні партнерські громади, були нами направлені на конкурс «Ініціативи з проєктів муніципального партнерства» Програми «U-LEAD з Європою», пройшли відбір та перевірені на відповідність до наступних критеріїв відбору:

• Участь громади-партнера;
  • Вплив на дві чи більше громади;
  • Будівництво, реконструкція або відновлення комунальної інфраструктури на фінансово та екологічно стійкій основі.

Результатом подальшої роботи в рамках Ініціативи стане відбір Програмою «U-LEAD з Європою» 30 проєктів муніципального партнерства для подальшої підтримки, що включатиме подальшу комунікацію з партнерськими громадами стосовно інформації, вказаної ними в формі, і потребуватиме надання додаткових даних. Цей процес буде організований згідно з принципами прозорості, рівного ставлення, відсутності конфлікту інтересів і політичного втручання.

Фото без описуФото без опису

Дізнатися більше про роботу Агенції місцевого розвитку Коблівської громади Ви можете на офіційному сайті установи за посиланням kamr.org.ua