Сьогодні, 13 серпня, о 15 годині розпочалося засідання Х позачергової сесії Коблівської сільської ради.

Нагадування. Сесію було перенесено на сьогодні з 10.08.2021 з тієї причини, що у вівторок для початку засідання не було належної кількості депутатів (кворум).

Засідання позачергової сесії сьогодні зібрало вже більше представників мешканців громади, ніж у вівторок - 13 депутатів з 22 від загальної кількості.

Проект порядку денного

Більшість питань Порядку денного прийнято депутатами одноголосно.

Увагу викликав також виступ головного бухгалтеру КП "Коблівський сількомунгосп". Комунальне підприємство постійно подає заяви на сесії сільської ради з метою отримання коштів на погашення різниці в тарифі що був затверджений, але повністю введений в дію з серпня 2021 року що призводить до нестабільної роботи КП, яке висловлює необхідність також і фінансової підтримки с боку Коблівської сільської ради на свою користь.

Однак депутати, як і всі мешканці громади хочуть бачити повноцінний і зрозумілий звіт про роботу комунального підприємства. Тому, всі питання від депутатів були пов'язані саме з цим.

З приводу проблемних питань КП "Коблівський сількомунгосп" дискусії у форматі "питання-відповідь" йдуть як з участю депутатів, так і з участю финансового відділу сільської ради. Комунгосп твердо стоїть на своєму - грошей не вистачає, борги з боку населення ростуть, собівартість послуг також зростає. 

Комунальне підприємство "Коблівський сількомунгосп" - це юридична особа, яка заснована Коблівською сільською радою з метою надання комунальних послуг мешканцям громади.

Що стосується інших пунктів Порядку денного позачергової Х сесії, то все пройшло біль-меньш гармонійно.

Незабаром вже і чергова сесія Коблівської сільської ради. Які актуальні питання нашого спільного життя Коблівської територіальної громади будуть винесені на розгляд сесії та голосування депутатами - ми побачимо вже зовсім скоро.