Генеральне прибирання меморіального комплексу загиблим воїнам в 1941-1945 роках. Сьогодні робота буде завершена

Дата: 17.08.2021 10:19

Сьогодні, з самого ранку, відділ благоустрою* Коблівської сільської ради почав активне генеральне прибирання території моморіалу Невідомому солдату (пам'ятник воїнам загиблим у 1941-1945 роках) та приведення його до належного стану.

Дружній колектив робітників та їх добрий настрій запевнили, що сьогодні робота на території меморіалу буде завершена.

Все буде прибрано, побілено, покошено, полагоджено. Все зробимо так, що погляду буде приємно

Пам'ятник загиблим воїнам є одним з історично важливих об'єктів інфраструктури Коблеве.

Меморіальний комплекс, крім історичної частини, має також важливий культурний сенс всієї Коблівськоі громади. Тому, незалежно від приводу, пам'ятник і прилегла до нього територія повинна бути в чистоті і порядку. Чим і займаються зараз, у тому числі, робітникі відділу благоустрою Коблівської сільської ради (Коблівської адміністрації).

*відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища, інфраструктури, містобудування, архітектури та капітального будівництва Коблівської сільської ради - повна назва відділу благоустрою.