Мобільний Open air кінотеатр на пляжі Коблево від Kyivstar. 18 серпня

Дата: 17.08.2021 17:32
Кількість переглядів: 1909

Рекламно-інформаційний захід від компанії Київстар на пляжі курортної території Коблеве.

Open Air кинотеатр та 4 години якісного відеоконтенту для всіх охочих поєднати морський відпочинок та перегляд кіно.

Рекламна агенція "АЙ КОММС" за  дорученням ПрАТ "КИЇВСТАР" проводить рекламно-інформаційний захід, який спрямований на інформування жителів  та гостей громади про послуги, що пропонує Компанія. В рамках Рекламної Акції робота відкритого кінотеатру з використання автомобіля зі світлодіодним екраном. Для комфортного перегляду відеоконтенту використовуються пляжні стільці та лежаки.

Де буде проводитись захід?

Територія пляжу, початок набережної від каналу з'єднання Тилігульського лиману та Чорного моря.

Коли?

18 серпня (середа) з 13 до 21 години.

На території проведення промо-акції будуть працювати промоутери, які забезпечать присутніх:

• якісним роз'ясненням послуг компанії "Київстар"
  • промо-матеріалами
  • холодними напоями
  • легкими снеками та солодощами.

Схематичне розташування елементів заходу

Для більшої інформативності про захід публікуємо до Вашої уваги план-схему розташування об'єктів (елементів) інформаційно-розважального заходу.

Насправді, тобто фактично, все буде організовано максимально комфортно, цікаво та професійно.

Подивіться відео аналогічного заходу у Харкові

Треба розуміти, що кожна локація має свої особливості організації подібних промо-акцій. Тим більше, якщо мова йде про пляжну територію як у Коблевому.

Всі ми майже впевнені, що таке орігінальне, інформативне та цікаве промо принесе задоволення кожному, хто прийде дивитися кіно на Коблівському пляжі просто неба.

Яке кіно будемо дивитися?

Open air кінотеатр на пляжі Коблеве
Назва кінофільму Графік кінопрокату
"Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" 15:00-16:30
"Віддана" 16:40-18:23
"Скажене весілля" 18:30-20:00

Вхід до кінотеатру є безоплатним.

Карта. Приблизне місцезнаходження Open air кінотеатру на пляжі Коблеве.

Мабуть одна з найкращих позначок для оріентування на місцевості, це база відпочинку, яка знаходиться максимально близько до місця, де буде розташований кінотеатр під відкритим небом.

Оріентир на карті: база відпочинку Автомобіліст, яка знаходиться на першій лінії від моря з виходом на набережну та пляж.

Дивіться позначку та маршрут на карті, який прокладений з самого початку з/відпочинку Коблеве - з Коблівського аквапарку (КПП курорту).

А нижче ми покажемо Вам фотомаршрут - від пляжного комплексу Bora Bora і далі по набережній. Все дуже просто!

Мабуть по карті Ви вже зрозуміли, де саме на Вас чекатиме кіно на свіжому повітрі біля самого-самого моря. А нижче фото..

Від Bora Bora йдіть по набережній в напрямку Одеської області (з'єднувальний канал моря та Тилігульського лиману). Метрів 300 і Ви на місці.

Пройдіть фотозону I love Koblevo..

Далі за Bora Bora до Громадського пляжу.. Це вже ви майже на місці.

І ось тут, навпроти бази відпочинку "Автомобіліст", б/в "Лиман" (останні бази першої лінії) для Вас і буде працювати відкритий кінотеатр на самому пляжі.

Професійна організація заходу гарантує комфорт, якісний сервіс та добрий настрій.

Ще раз про дату:

• 18 серпня (середа) з 13 до 21 години.

Чекаємо на Вас!

Сайт-партнер публікації (фото):