Персонал КЗ «Коблівська публічна бібліотека Коблівської сільської ради»

Дата: 02.09.2021 13:38

ПЕРСОНАЛ БІБЛІОТЕК КЗ «Коблівська публічна бібліотека коблівсьої сільської ради»

Директор КЗ «Коблівська публічна бібліотека Коблівсьої сільської ради»: Резніченко Лариса Валентинівна, освіта - вища, загальний стаж роботи - 44 роки, бібліотечний стаж - 10 років.

1. Коблівська ЦБ

• завідуюча - Сидорчук Марія Степанівна, освіта-базова вища, загальний стаж роботи – 50 років, бібліотечний стаж – 25 років
  • бібліотекар - Горшкова Наталя Вікторівна, освіта - середня-спеціальна, загальний стаж роботи - 3 роки, бібліотечний - 3 роки.

2. Рибаківська бібліотека-філія

• завідуюча - Несуща Тетяна Миколаївна, освіта - середня-спеціальна, загальний стаж роботи - 38 років, бібліотечний – 15 років
  • бібліотекар - Шпак Тетяна Володимирівна, освіта – вища, загальний стаж роботи – 15 років, бібліотечний - 0,5 років.

3. Новофедорівська бібліотека-філія

• Завідуюча - Караульна Зінаїда Юріївна, освіта - середня спеціальна, загальний стаж роботи - 40 років, бібліотечний стаж - 33 роки.

4. Українська бібліотека-філія

• бібліотекар - Чернікова Людмила Олександрівна, освіта - середня - спеціальна, загальний стаж роботи - 16 років, бібліотечний стаж - 16 років.

5. Тузлівська бібліотека-філія

• бібліотекар - Галаєва Наталія Вікторівна, освіта - середня - спеціальна, загальний стаж роботи - 22 роки, бібліотечний стаж - 16років

6. Анатолівська бібліотека-філія

• бібліотекар - Маслєнікова Наталя Валеріївна, освіта - вища, загальний стаж роботи - 35 років, бібліотечний стаж - 5 років.