Проведення пероральної вакцинації тварин (лисиць). Розкидання приманок з вакциною проти сказу з літаків

Дата: 02.09.2021 14:56

Держпродспоживслужба в Миколаївській області повідомляє:

"В вересні місяці 2021 року на території Миколаївської області планується проведення пероральної вакцинації тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною проти сказу з літаків.

Вважаємо за необхідне повідомити про вакцинацію місцеві державні адміністрації, міські, селищні та сільські територіальні громади, офіційні служби охорони здоров’я, територіальні підрозділи Національної поліції, користувачів мисливських угідь, школи, а також населення за допомогою засобів масової інформації".

Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області. Телефон: (05154) 3 03 58.