ІНТЕРАКТИВНА МАПА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОДИНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 01.10.2021 13:54

Атлас нового адміністративно-територіального устрію та інтерактивна мапа адміністративно-територіальних одиниць України

В атласі ви знайдете коротку характеристику адміністративно-територіального устрою України в цілому, областей, автономії, міст із спеціальним статусом, районів, та територіальних громад окремо. В оновленій версії атласу відображено новий адміністративно-територіальний устрій України районного та базового рівнів, який був затверджений урядом України у червні 2020 року та постановою Верховної Ради України у липні 2020 року.

Вперше підготовлено окремі карти нових районів із інфографікою короткої характеристики кожної територіальної громади, в тому числі надано повний та найбільш актуальний склад населених пунктів, що входять до територіальних громад.

• клікайте на територіальну громаду та переглядайте інформацію про неї;
  • обирайте потрібний шар: області, райони або територіальні громади.

Посилання: atu.decentralization.gov.ua