Привітання з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана від Коблівської сільської ради

Дата: 01.10.2021 15:08

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління Коблівської громади!

Прийміть найщиріщі привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Ця дата - не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, старшим мешканцям сіл за вклад в розвиток громади, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Піклування про людей похилого віку - справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого краю і держави.

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей - це приклад для наслідування сучасної молоді.

Нехай осіння пора, в яку Ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Довгих і щасливих Вам років життя! Міцного здоров'я! Миру Вам, оптимізму і благополуччя!

З повагою, сільській голова Володимир ПАНИЧ.