A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коблівська сільська територіальна громада
Миколаївська область

Результати відбору громад на навчання в межах ініціативи "ГРОМАДА, ДРУЖНЯ ДО БІЗНЕСУ. ІНСТРУМЕНТИ СПРИЯННЯ БІЗНЕСУ В ГРОМАДАХ"

Дата: 02.10.2021 12:05
Кількість переглядів: 1926

10 вересня завершився прийом заявок на участь в ініціативі "Громада, дружня до бізнесу".

Інструменти сприяння бізнесу у громадах», яку впроваджує Клуб Ділових Людей Україна за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Загалом було отримано 264 заявки із 24 областей України. До участі у навчальній програмі було відібрано 192 громади (перелік за посиланням нижче), які вже незабаром розпочнуть навчання.

ЩО далі?

Відібрані громади будуть поділені на невеликі групи, для яких буде проведено 3 навчальні семінари (онлайн) на наступні теми: Модель системної взаємодії громади із локальним бізнесом.

Інструменти підтримки бізнесу в громаді

Інструменти залучення інвестицій в громаду. Навчання розпочинаються із 6 жовтня 2021 та триватимуть 2 місяці. Кожна громада протягом 29-30 вересня 2021 додатково отримає інформацію про деталі та графік проведення навчань.

За підсумками першого етапу буде відібрано 24 громади, які зможуть отримати консультаційний супровід в розробці та впровадженні інструментів сприяння бізнесу. Цей етап триватиме з лютого по червень 2022 року.

За посиланням дивіться таблицю з громадами-учасниками.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора