Повідомлення RASFF. Оксид-етилену з Китаю

Дата: 07.10.2021 22:14

Головним управлiнням Держпродспоживслужби в Миколаївськiй областi отримано лист, Держпродспоживслужби вiд 05.10.2021 № 11.1.1-5/6810 «Щодо повідомлення RASFF від 04.10.2021 № 2021.5286-fup2». Відповідно до повідомлення RASFF від 04.10.2021 № 2021.5286fup2 виявлено несанкціоновану речовину-оксид етилену в ксантановій камеді з Китаю, що використовувалася у продукції (виробник: Lesaffre Austrsa AG Wiener Neudorf) та експортувалася з Австрії до України (отримувач: ТОВ «Лесаффр України», вул. Бориспільська, 9, буд. 91, м. Київ, 02099).

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Новосельська, 50, смт. Березанка, 57401, т/факс 2-13-98 e-mail: berezanka_dpss@dpssmk.gov.ua