Онлайн нарада з головними бухгалтерами розпорядників коштів Коблівської сільської територіальної громади

Дата: 09.10.2021 13:22

08 жовтня 2021 р. о 10:00 начальником фінансового відділу була проведена онлайн нарада через систему Zoom з головними бухгалтерами (економістом, начальником відділу освіти) розпорядників коштів Коблівської сільської територіальної громади, щодо підготовки звіту за 9 місяців та проекту бюджету на 2022 рік.

В складі учасників наради:

• начальник фінансового відділу Ірина Бергалевич
  • головний бухгалтер Агенції місцевого розвитку Коблівської громади Валентина Корсікова
  • головний спеціаліст фінансового відділу – Любов Кравець
  • провідний спеціаліст фінансового відділу – Ганна Побережнюк
  • головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності - Світлана Чубарова
  • головний бухгалтер КП Коблівський СКГ – Ольга Соловйова
  • головний бухгалтер КНП ЦПМСД «Коблево» – Надія Демчук
  • начальник відділу освіти – Вадим Бессонов
  • головний бухгалтер сільської пожежної охорони – Ганна Муляр
  • головний бухгалтер ТЦСО Коблівської сільської ради – Олена Бараболя
  • головний економіст відділу освіти, молоді та спорту – Людмила Ідесс.

Начальник фінансового відділу наголосила, що граничний термін подання звіту по використанню коштів за 9 місяців розпорядниками коштів – 18.10.2021 р. Також повідомила про те, що на найближчому засіданні виконавчого комітету буде затверджений та доведений до розпорядників план заходів, щодо складання проекту бюджету на 2022 рік.

Граничний термін подання розрахунків до проекту бюджету у фінансовий відділ 08.11.2021 р. з метою подальшого опрацювання (проведення аналізу, засідань комісій, підготовки проекту рішення) та вчасного затвердження рішення про бюджет Коблівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

Обговорене проблемне питанняпо газопостачанню закладів: постійна зміна ціни, не відбуваються торги через відсутність учасників та відхилення тендерів системою прозорро , що в свою чергу призводить до неможливості підключення закладів до газопостачання.

Найближчим часом Кабінет Міністрів України (прогноз 11.10.2021 р.) повинен затвердити договір на газопостачання бюджетним установам по 16.40 грн. за 1 куб.м., згідно з Меморандумом про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр., який підписано на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України 30.09.2021 р.

Також були обговорені організаційні питання, щодо подачі клопотань на чергову сесію, подачі заявок на фінансування та інше.