UAnimals виграли перший суд в Миколаєві. Захист тваринного світу

Дата: 26.10.2021 16:22

20 жовтня в Миколаєві відбувся суд по справі жорстокого вбивства собаки. Нагадаємо, що на 1 вересня на одному з місцевих ринків Миколаєва чоловік просто посеред дня на очах у дітей навмисно застрелив собаку, який просто спав.

Хоча за даним фактом одразу ж відкрили кримінальне провадження, справу почали саботувати. Ми одразу відреагували й забезпечили повну юридичну та інформаційну підтримку..

На суді юрист UAnimals представляв інтереси кураторки собаки, щоб досягти справедливості й законного покарання для чоловіка, який становить загрозу як для інших тварин, так і для всього суспільства.

Під час суду, суддя задовольнив скаргу від UAnimals й кураторку собаки визнали потерпілою. Також суд повернув обвинувальний акт прокурору. І тепер зоозахисна організація домагатиметься того, щоби прокурор змінив кримінально-правову кваліфікацію й направив цю справу до суду за більш тяжкою статтею.

Ми продовжуємо боротьбу та закликаємо вас підтримати нас – інформаційно або долучившись до наших патронів.

Стати патроном UAnimals можно за посиланням: patreon.com/uanimals

Спільними зусиллями ми зробимо Україну гуманною країною.

З використанням матеріалів UAnimals