Коблівська сільська рада (за сприяння та в рамках реалізації проекту «Економіко-соціальний бізнес-інкубатор для територіальних громад» при фінансовій підтримці Міністерства розвитку громад і територій України, Європейського Союзу) актуалізує і доопрацьовує Стратегію розвитку Коблівської сільської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія).

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.

Ідеї проектів, поданих нашими активними громадянами, буде розглянуто, проаналізовано та пріорітезовано робочою групою з розробки Стратегії.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Коблівської громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Проектні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

  1. Бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  2. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2022 – 2024 роки).
  3. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
  4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  5. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1).
  6. Проектна ідея стосується одного із завдань Стратегії розвитку Коблівської громади ( Додаток 2).
  7. Проектна ідея має бути надіслана не пізніше 31 жовтня 2021 року, до 17.00 год.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: econom_koblevorada@ukr.net з поміткою «Проекти до Стратегії».

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтеся, будь-ласка, до начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Коблівської сільської ради Ільїчової Олени Олександрівни за тел.:

Дивіться приклад заповненої форми проектної ідеї в додатку 3.

Додатки:

Посилання для ознайомлення: 

Стратегія розвитку Коблівської об’єднаної територіальної громади Березанського району Миколаївської області на період 2021-2027 рр.