Як отримати житло або грошову компенсацію від держави? Послуги на ГІДі

Дата: 01.11.2021 18:34

Гід з державних послуг підкаже, як отримати житло або грошову компенсацію від держави для різних категорій громадян.

Нижче добірка послуг, яка може знадобитись при отриманні житла або грошової компенсації від держави:

• Кредити на житло внутрішньо переміщеним особам. Перейти.
  • Кредити індивідуальним забудовникам житла на селі. Перейти.
  • Житло членам сімей шахтарів, які постраждали на виробництві. Перейти.
  • Кредит внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил на придбання житла. Перейти.
  • Грошова компенсація за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях та членів їх сімей. Перейти.
  • Грошова компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Перейти.

Для того, щоб послуги ставали ще ближчими та простішими, була створена платформа Дія.Центрів, де можна знайти найближчий Центр, залишити відгук, дізнатись робочі години, а також навчання для адміністраторів та робітників Центрів.

Перейти на платформу ДІЯ Центрів