Дата: 15.11.2021 00:54

11 листопада 2021 р. о 14:00 в залі засідань відбулось засідання комісії по відпрацюванню заборгованості сплати податків та зборів на території Коблівської сільської ради з посадовими особами Коблівської територіальної громади та начальника Березанської ДПІ.

В складі комісії:

• голова – секретар ради Світлана ТАЛОХА.

члени комісії:

• керуюча справами виконкому - Зінаїда ГРОМОВА
  • начальник фінансового відділу - Ірина БЕРГАЛЕВИЧ
  • в.о.начальника відділу комунальної власності та земельних ресурсів - Світлана ЛОЗУН
  • спеціаліст 1 категорії - Ганна АГАФОНОВА
  • провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності - Оксана КОМАР
  • спеціаліст 1 категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності - Віра КЛИМОВА
  • спеціаліст с. Новофедорівка - Наталія СТЕПАНЕНКО
  • спеціаліст с.Тузли - Сергій РИМБАЛОВИЧ
  • начальник Березанської ДПІ – Олександр ФОЙНА.

На комісію був запрошений керівник ДП «Авіатор», щодо несплати податку на нерухоме майно під існуючим пансіонатом «Авіатор» зони відпочинку с.Коблеве.

На засіданні були обговорені шляхи вирішення та притягнення до відповідальності неплатників податків, згідно з чинним законодавством, з подальшим зверненням до контролюючих та судових органів.

Було висвітлено питання, щодо низької сплати податку на доходи фізичних осіб та недекларуванню доходів громадянами отриманими у 2020 році від надання послуг по обробці земельних ділянок та збору зернових культур, акцентовано увагу на необхідності продовження заходів, спрямованих на погашення податкового боргу по платі за землю, нерухомого майна та інше.

Наступне засідання даної комісії буде проведене 13.12.2021 р. на яку будуть запрошені представники баз відпочинку в с.Коблеве, а саме: б/в Магнолія, б/в Колос-2, б/в Флуєраш у зв’язку з несплатою податків в повному обсязі, згідно з чинним законодавством.

Фінансовий відділ Коблівської с/ради.