Робоча зустріч щодо погодження проєкту зміни меж Регіонального ландшафтного парку "Тилігульський"

Дата: 24.09.2021 16:50

Сьогодні, у Коблівській сільській раді, пройшла робоча зустріч стосовно обговорення проєкту зміни меж території регіонального ландшафтного парку "Тилігульський".

Публікація в редакції..

На зустрічі були присутні:

• Голова Коблівської сільської ради Володимир Панич
  • Директор РЛП "Тилігульський" Олег Деркач
  • Секретар Коблівської сільської ради Світлана Талоха
  • В.О. начальника відділу земельних відносин Світлана Лозун
  • Голова земельної комісії Коблівської сільської ради Микола Балан
  • Начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища, інфраструктури, містобудування, архітектури та капітального будівництва Коблівської сільської ради Олег Ангелов
  • Розробник проєкту ФОП Чичкалюк Т.О.
  • Депутат Коблівської сільської ради Олександр Долінський
  • Представники громадськості.

Депутатами та головою Коблівської громади були запропоновані зміни до розробленого Проекту меж ландшафтного парку у частичні виключення зі складу земельних ділянок передбачених для розвитку Громади та Зони Відпочинку.

У ході зустрічі питання детально було розглянуто та обговорено всіма присутніми, в результаті чого було вирішено внести зміни в розроблений проект та винести на погодження сесії Коблівської сільської ради та у подальшому затвердження Миколаївської обласної ради.

Нагадаємо, що попередня зустріч з цього приводу, майже у тому ж професійному складі, у Коблівській сільській раді відбулась у серпні цього року. Тоді було вирішено надати протокол та висновки наради щодо погодження проєкту зміни меж Регіонального ландшафтного парку "Тилігульський" ФОП Чичкалюк Т.О. та Деркачу О.М. для корегування проєкту меж Регіонального ландшафтного парку "Тилігульський".