Тема поводження з відходами в Україні кожного року набирає обертів: будуються станції сортування, в містах ставлять контейнери із роздільного сортування, відбуваються активні промоції з закликами відправляти на перероблення пластикові відходи.

Ці заходи покроково привчають спільноту України до розумного поводження з відходами та закликають до всесвітньої практики збереження навколишнього середовища.

Для кого цей захід?

До участі запрошуються керівники бізнес-структур, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад, місцевих рад, райдержадміністрацій, освітніх установ, громадських організацій, комунальних підприємств.

На платформі ZOOM

Попередня реєстрація за посиланням

Метою Форуму є:

  • знайомство з кращими практиками у сфері поводження з відходами;
  • обмін досвідом з імплементації сучасних підходів щодо подолання критичної ситуації у сфері перероблення відходів;
  • сприяння налагодженню діалогу та співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки та бізнесу.

Форум організовано «Міжнародним інститутом підприємництва» заснованим на власності Донецької торгово-промислової палати спільно з Донецькою обласною державною адміністрацією у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +380 50 460 77 79.