#EcoFriendly. Проєкт: Активні парки - локації здорової України. Коблівська територіальна громада

Дата: 09.12.2021 12:37
Кількість переглядів: 1954

В рамках другої черги соціального проєкту "Активні парки - локації здорової України", який проходить в громадах Миколаївської області, Коблівською сільською радою закуплено два вида дерев та триває період їх висадження на території Коблівської громади.

У посадці саджанців дерев беруть участь працівники Коблівської сільської ради та Коблівського закладу дошкільної освіти «Сонечко». Соціально-корисна діяльність.

Фото: Секретар Коблівської сільської ради Світлана Талоха та працівники дитячого садка "Сонечко".

Починаючи із сьогоднішнього дня розпочато висадження саджанців дерев у с. Коблеве на двох локаціях:

• паркова зона перед адмінбудівлею Коблівської сільської ради
  • дитячий спортивний майданчик в кінці вул. Степова (поряд з будівлею Служби пожежної охорони).

Після висадження дерев у с. Коблеве, заплановано провести таку саму роботу в паркових зонах (дитячих, спортивних майданчиках) інших населенних пунктах Коблівської територіальної громади.

Саджанці яких дерев закуплено та висаджуються?

1. Павловнія (200 саджанців)
  2. Оцтове дерево (265 саджанців)

Загальний бюджет складає 47 400 грн. Фінансує закупівлю саджанців дерев місцевий бюджет Коблівської сільської ради.

Фото другої локації у с. Коблеве (кінець вул. Степова, біля пожежної частини).