Повідомлення RASFF – виявлено Salmonella в курятині, що експортувалось з Польщі

Дата: 09.12.2021 15:23

Головним управлiнням Держпродспоживслужби в Миколаївськiй областi отримано лист Держпродспоживслужби вiд 07.12.2021 № 11.1.1-5/12901 «Щодо повідомлення RASFF № 2021.6641-fup 2».

Відповідно до повідомлення RASFF виявлено Salmonella (present/25g) в курятині, що експортувалось з Польщі (виробник: WCF Corp. Sp. z o.o., Warszawa) до України (отримувач: ТОВ «М’ясний торговий дім» , вул. Академіка Каблукова, 21, оф.1-2, м. Київ, 03065; ТОВ «Ред Міт», Південне Шосе, 57, оф. 44, м. Запоріжжя, 69032).

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Новосельська, 50, смт. Березанка, 57401, т/факс 2-13-98 e-mail: berezanka_dpss@dpssmk.gov.ua