Онлайн IT-конференція «Цифрова трансформація туристичного бізнесу»

Дата: 10.12.2021 15:19

Дія.Бізнес Миколаїв разом з Управлінням туризму та курортів Миколаївської обласної державної адміністрації за підтримки Міністерства цифрової трансформації та заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (СDТО) Пашнєва Романа, проводить Форум «Цифрова трансформація туристичного бізнесу».

Реєстрація для участі

Учасники форуму

• представники туристичних фірм, екскурсоводи, гіди;
  • представники готельних комплексів регіону;
  • ресторатори;
  • представники компаній перевізників;
  • представники сфери розваг: організатори фестивалів, заходів, концертів;
  • інші представники туристичного МСБ;
  • представники влади, управління туризму та курортів.

Програма форуму

• 9:30 — Реєстрація учасників.
  • 10:00 — Микола Марінов, заступник голови Миколаївської ОДА.
  • 10:05 — Роман Пашнєв, заступник голови Миколаївської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO).
  • 10:10 — Тетяна Волинець, начальник управління туризму та курортів Миколаївської області. Анонс планів та івентів на наступний рік.
  • 10:30 — (онлайн) Антон Тараненко, СЕО VISIT UKRAINE. Трансформація поведінки туриста в часи пандемії. Інструменти, які допомогли нам стати лідером ринку.
  • 10:45 — Ірина Врублевська, керівниця центру підтримки підприємців Дія.Бізнес Миколаїв. Презентація порталу «Mykolaivtravel.ua» .
  • 10:55 — (онлайн) Олександр Радиш, представник проєкту “Virtual Ukraine”. Інструменти віртуальної реальності в промоції територій”.
  • 11:15 — (онлайн) В’ячеслав Бистрицький, керівник і співзасновник компанії «Марево». Можливості та перспективи застосування доповненої реальності для підвищення рівня туристичної привабливості Миколаєва та Миколаївської області.
  • 11:30 — Олег Вишневський, керівник ІТ продукту – система для організації заходів (івентів) 4Events. Онлайн бронювання та оплата квитків. Структурована база кінцевих користувачів та своєчасне інформування про заходи. Статистика заходів у цифрах та динаміці.
  • 11:40 — (онлайн) Олексій Мирошников, керівник брендингового агентства «Грейдс». Розробка та реєстрація брендів для компаній, продуктів, подій, персон та дестинацій. Створення якісного контенту для їхнього просування — від поліграфії та сайтів до кліпів у форматі віртуальної реальності. Для VR-напрямку нами створено проєкт SUN media group (сайт: sun.ks.ua).
  • 11: 55 — (онлайн) Ксенія Меркулова, керівниця команди технічної підтримки в Poster. Нові правила ПPPO для ресторанів та кафе.
  • 12:10 – (онлайн) Вадим Грабовський, маркетолог компанії Inweb: Як соціально направлений бізнес може отримати грант в 10 000$ на рекламу.
  • 12:20 — 12:40 Кава – брейк
  • 12:40 — В’ячеслав Базаренко, позаштатний радник заступника голови облдержадміністрації за питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
  • 13:00 — Юлія Татенко, керівниця, власник компанії «Goodstaff». Як збільшити продажі за допомогою діджитал інструментів.
  • 13:30 — 14:30 Панельна дискусія — ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ ТУРИСТИЧНОГО СЕКТОРУ ЯК ІНСТРУМЕНТ РОЗВИТКУ В СУЧАСНИХ УМОВАХ.