ОБГОВОРЕННЯ КАНДИДАТУР СТАРОСТ

вул. Одеська, 4

КОБЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

12 листопада  2021 року                с. Коблеве                                       № 314

Про початок проведення громадського

обговорення кандидатур старост

Відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42, ст. 54-1 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS -CoV-2», рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, згідно з яким через небезпеку поширення COVID – 19 територія Миколаївської області введена в «червону» зону карантину, п. 2.18 Розділу 3 Положення про порядок проведення громадського обговорення кандидатури старости на території Коблівської сільської ради, затверджене рішенням сільської ради від 09 листопада 2021 року № 25 ХІІІ сесії 8 скликання «Про утворення старостинських округів, затвердження положення про старосту, положення про порядок проведення громадського обговорення кандидатури старости на території Коблівської сільської ради», з метою забезпечення можливості обговорення кандидатур на посади старост в старостинських округах Коблівської сільської ради громадське обговорення проводиться в онлайн форматі:

1. Винести на громадське обговорення кандидатури на посади старост:
  2.                  1.1. в межах Рибаківського старостинського округу – Артеменко Юлію Сергіївну;
  3.                  1.2. в межах Новофедорівського старостинського округу – Степаненко Наталю Василівну;
  4.                   1.3. в межах Українського старостинського округу – Вишнівську Ірину Олегівну;
  5.                    1.4. в межах Анатолівського старостинського округу – Теглевець Романа Миколайовича;
  6.                1.5. в межах Тузлівського старостинського округу – Римбаловича Сергія Олександровича.
  7.     2.Громадські обговорення кандидатур старости  провести у онлайн  формі без голосування.
  8.      3Контроль за виконанням  цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                               В. ПАНИЧ