Створення та розвиток кооперативів в рамках проєкту «Економіко-соціальний бізнес-інкубатор територіальних громад». Зустріч з експертами

Дата: 20.12.2021 17:47

Фото без описуАгенція Розвитку Південного регіону – це регіональна організація, що об’єднує територіальні громади Миколаївської області. Спільно з громадами ми готуємо, подаємо та реалізуємо проєкти регіонального розвитку.

Проєкт Економіко-соціальний бізнес-інкубатор територіальних громад реалізується Регіональним фондом підтримки підприємництва в Миколаївській області за рахунок Секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Тема заходу: Створення та розвиток кооперативів на прикладі Чернівецької області

Дата час заходу: 21 грудня 2021 року, 13:00 – 15:00 год.

ZOOM-конференція.

Посилання: us02web.zoom.us/j/87895984452?pwd=dGN4RW12aDgvOHZjMzBTQlQrUGhEdz09

Ідентифікатор конференції: 878 9598 4452

Код доступу: 442406

Спікери та кейси: Неля Малько - виконавчий директор Агенції розвитку громад Буковини. «Добрі ґазди» - виробництво сирів та молокопродуктів; «Рукшинський» - переробка продукції садівників та пасічників; «Банилів» - вирощування картоплі, спільне використання сільгосптехніки; «Дари Гуцульщини» - переробка та зберігання дикоросів (грибів та ягід).