Створення молочних ферм: друга частина ZOOM-конференції. Бізнес-інкубатор територіальних громад

Дата: 21.12.2021 18:28

АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ ЕКОНОМІКО-СОЦІАЛЬНИЙ БІЗНЕС - ІНКУБАТОР ДЛЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД. Друга частина ZOOM-конференції.

Тема заходу: Бізнес-інкубатор територіальних громад «Створення молочних ферм».

Дата і час заходу: 22 грудня. 2021 12:00 (за українським часом).

Посилання для підключення до конференції

• Ідентифікатор конференції: 871 2483 3391
  • Код доступу: 759739

Спікер: Сергій Ласіцин - Менеджер по залученню в Миколаївській області Працює в компанії УкрМілкІнвест. Практичний діалог, питання-відповіді, обговорення перспектив та проблемні питання.

Агенція Розвитку Південного регіону – це регіональна організація, що об’єднує територіальні громади Миколаївської області. Спільно з громадами ми готує, подає та реалізує проєкти регіонального розвитку.

Проєкт Економіко-соціальний бізнес-інкубатор територіальних громад реалізується Регіональним фондом підтримки підприємництва в Миколаївській області за рахунок Секторальної бюджетної підтримки ЄС.