Реалізовані соціальні проєкти за рахунок Бюджету участі у 2021 році у Коблівській громаді

Дата: 22.12.2021 12:31

Реалізовані проєкти у 2021 році:

1. «Безпечне село с. Рибаківка» - Бюджет - 94 290,00 грн. За проєктом виконано наступні роботи: встановлено систему відео спостереження (8 камер – біля школи, будівлі старостинського округу, центральної площі, ринку, дитячого майданчику, клубу, лікарні), прокладено кабель та проведено пусконалагоджувальні роботи. Проєкт реалізовано в повному об’ємі. Посилання на відео у YouTube про проєкт.
  2. «Файний парк відпочинку» - Бюджет – 99 950,00 грн. За проєктом виконано наступні роботи: встановлено стовпи та декоративну огорожу, закуплено лавки паркові, урни бетоні, тротуарну плитку та бордюри, висаджено саджанці дерев та кущів, квіти. Укладку тротуарної плитки, встановлення лавок та урн перенесено на 2022 рік. Посилання на відео у YouTubе про проєкт.

Тематичні фото проекту «Безпечне село с. Рибаківка»