Про затвердження кандидатур на посади старост

УКРАЇНА. КОБЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА. МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

РІШЕННЯ від 15 грудня 2021 року № 2 ХV сесія 8 скликання с. Коблеве

Про затвердження кандидатур на посади старост

Відповідно до п. 6-1 ч. 1 ст. 26, ст. 54-1 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост» від 14 липня 2021 року № 1638 – ІХ, ст.10,14,15 Закону України « Про службу в органах місцевого самоврядування», рішення Коблівської сільської ради від 09 листопада 2021 року № 25 ХІІІсесії 8 скликання «Про утворення старостинських округів, затвердження Положення про старосту та Положення про порядок проведення громадського обговорення кандидатур старости на території Коблівської сільської ради», розпорядження сільського голови від 12 листопада 2021 року № 314 «Про початок проведення громадського обговорення кандидатур старости», протоколу спільного засідання постійних комісій від 13.12.2021 року, з метою представництва інтересів жителів відповідних старостинських округів та забезпечення гарантій місцевого самоврядування, сільська рада ВИРІШИЛА:

I. Затвердити на посади старост:

1. Рибаківського старостинського округу, з адміністративним центром в селі Рибаківка, у складі населених пунктів: село Рибаківка, село Лугове, село Глибоке - АРТЕМЕНКО ЮЛІЮ СЕРГІЇВНУ;
  2. Новофедорівського старостинського округу, з адміністративним центром в селі Новофедорівка, у складі населених пунктів: село Новофедорівка, село Федорівка - СТЕПАНЕНКО НАТАЛЮ ВАСИЛІВНУ;
  3. Українського старостинського округу, з адміністративним центром в селі Українка, у складі населених пунктів: село Українка, село Бессарабка – ВИШНІВСЬКУ ІРИНУ ОЛЕГІВНУ;
  4. Анаталівського старостинського округу, з адміністративним центром в селі Анатолівка, у складі населеного пункту села Анатолівка – ТЕГЛЕВЕЦЬ РОМАНА МИКОЛАЙОВИЧА;
  5. Тузлівського старостинського округу, з адміністративним центром в селі Тузли, у складі населеного пункту Тузли - РИМБАЛОВИЧА СЕРГІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА.

II. Новозатвердженим старостам скласти Присягу посадової особи органів місцевого самоврядування та підписати її текст.

III. Внести зміни до структури та штатного розпису Коблівської сільської ради щодо введення посади староста.

IV. Рішення ввести в дію з 01.01.2022 року.

V. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики.

Сільський голова В. ПАНИЧ