Рейтинг малих та середніх громад Миколаївської області станом на 01.01.2022 року

Дата: 01.02.2022 17:12

За результатами обробки наданої громадами інформації, Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.

До Вашої уваги рейтинг громад Миколаївської області станом на 01.01.2022. Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну привабливість громад (сторінка Фейсбук, пост за 18.01.2022).

Рейтинг є продуктом проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», має сукупність суб’єктивних оцінок експертів проекту, які беруть за основу максимально об’єктивну інформацію з доступних джерел.

Джерела інформації:

1. Сайт громади.
  2. Анкета, яка заповнюється працівниками муніципалітету і надається Фондом на запит громади, або департаментами ОДА та облрад.
  3. Відкриті джерела.
  4. Громадські звернення з документальними підтвердженнями.