Кероване бджолозапилення: досвід, виклики перспективи. Про кероване бджолозапилення 2022

Дата: 02.02.2022 18:40

Доводимо до вашого відома, що 03 лютого 2022 року о 10.00 годині відбудеться онлайн захід (ZOOM-платформа) за темою «Кероване бджолозапилення 2022: досвід, виклики перспективи».

Кероване бджолозапилення - це проєкт, який надихає та розвиває. Це практика для молодих людей, які бажають зростати, розвиватися в агро секторі, налагоджувати діалог та співпрацю між фермер-бджоляр-фермер-бджоляр.

Більш детальну інформацію про захід ви можете отримати за посиланням. Посилання для підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації Олена ПІСКУН.