Рішення № 5 Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу на місцевому рівні Коблівської сільської територіальної громади. Додатки

Дата: 10.02.2022 21:28

• Додаток 1 до рішення № 5 ХІІІ сесії 8 скликання Коблівської сільської ради від 09 листопада 2021 року: БЮДЖЕТНИЙ РЕГЛАМЕНТ ПРОХОДЖЕННЯ БЮДЖЕТНОГО ПРОЦЕСУ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ КОБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.
  • Додаток 2 До рішення № 5 ХІІІ сесії 8 скликання Коблівської сільської ради Від 09 листопада 2021 року: БЮДЖЕТНИЙ КАЛЕНДАР.

Примітка:* терміни виконання, є орієнтовними, оскільки залежать від своєчасності складання, розгляду та затвердження проекту Державного бюджету України та змін до податкового і бюджетного законодавства.

Завантажити Рішення і додатки .docx

Начальник фінансового відділу Ірина БЕРГАЛЕВИЧ.