2021 році колектив «Коблівчанка» приймав участь у проведенні різноманітних за формою та тематикою культурно-просвітницьких заходів місцевого, загально народного та державного значення як офлайн так і онлайн, які висвітлювалися у соцмережах, інтернет-виданнях.

На перших кроках виконання плану роботи нашого колективу була робота над створенням відео ролику до свята коляда: «Радісна новина».

Я розумію, що колектив «Коблівчанка» з 7 учасників і керівника - це невеличка купка людей, що виконує разом з іншими творчими колективами замовлення суспільства, формують творчу особистість, здатну жити і творити в умовах карантину, що постійно видозмінюються й розвиваються.

Така форма роботи сучасна, цікава, і можливо, у перші карантинні дні була не зовсім зрозумілою декому. Але все ж таки другий рік поспіль життя і творчості в умовах карантину… були переоцінені можливості і бажання.. і по можливості у колективі робота не припинялася, а продовжувалася проводитися у нових сучасних формах з можливістю дистанційного перегляду.

Це великий виклик не лише для нас учасників, а й для всього нашого глядача.

Серед основних заходів, що були проведені нами за цей рік це: онлайн міні - концерт до свята 102 річниці Соборності України: «Це моя земля, неповторна і єдина». - Олена Корсікова, керівник творчого колективу "Коблівчанка".

Проведений тематичний захід до дня визволення війск з Афганістану: «Афганістан - ти в нашій пам’яті»

Невеличкий концерт до 8 березня: «Найкращі жінки - живуть в Україні»

Онлайн театралізоване привітання до свята масляниці: «Весну млинцями зустрічаймо».

Проведений концерт до дня Працівників житлово - комунального господарства.

Прийняли участь в вокальному флешмобі до дня святкування 30 – ї річниці Незалежності України, наймаштабніша мистецька акція Миколаївської області « Гімн України » на Соборній площі міста Миколаїв.

Проведений святковий концерт до Дня села Коблеве.

Невеличкий концерт до Дня Конституції України «Основа життя—мій закон основний».

Невеличкий концерт до дня бухгалтера «З Днем бухгалтера».

Проведений святковий концерт до Дня Прапору та до 30-ти річчя Незалежності України «Тобі, Україно, я пісню співаю».

Відеовітання до Міждународного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Онлайн вітання до дня Захисника України.

Відеозйомка до Дня української писемності та мови.

Відеовітання з Днем працівників сільського господарства.

День пам’яті жертв голодомору.

Відео - присвята матусиним хусткам до всесвітнього дня української хустки з піснею «Мамина хустка» та невеличкий флешмоб.

Робота "Коблівчанки" цікава та різноманітна, поєднує в собі традиційні форми діяльності - години спілкування, свята, виступи колективу, відверті розмови, тощо.

В своїх проэктах тут вчаться також використовувати і сучасні технології.

Колективна творча справа - це суспільний пошук кращих рішень життєво важливих завдань: виконується, організовується, задумується, вирішується і оцінюється нашим глядачем.

Моє завдання полягає в тому, щоб спрямувати колективну творчість свого колективу на збагачення пісенного досвіду, на кращі відносини між собою.

Розвиток колективу, його творчий потенціал був представлений на обласних, всеукраїнських фестивалях, а також на міждународному конкурсі де отримали схвальні відгуки та були нагороджені грамотами та кубками - Олена Корсікова.

Всеукраїнський дистанційний багатожанровий конкурс мистецтв "Родина" імені Назарія Яремчука - Диплом лауреата 1 Ступеню за композицію «Сало».

_________

Перший тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу козацької культури «Козацькі барви» - Диплом 3 місце за композицію «Українські козаки».

________

Фінал всеукраїнського фестивалю-конкурсу козацької культури «Козацькі барви» - Диплом 2 місце за пісню «Щастя нам українці».

_______

Фінал всеукраїнського фестивалю-конкурсу козацької культури «Козацькі барви» , дует «Світакок» - Диплом 2 місце за пісню «Мамина калина».

______

Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс містецтв «Мій рідний край» - Диплом лауреата 1 премії за пісню «Моє рідне село».

______

Подяка за участь у мистецькій акції «Гімн України» до 30-річчя Незалежності України.

_______

Диплом за збереження та розвиток українських національних традицій, фольклорної спадщини, народного мистецтва, активну участь в обласному святі народної творчості «Folk- toloka 2021» та з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України.

_______

Всеукраїнський багатожанровий фестиваль - конкурс мистецтв «Велика родина - Моя Україна» - Диплом лауреата 1 премії за пісню «Рідна Україна».

_______

Міжнародний конкурс «GOLDEN TIME TALENT» - 1 місце за пісні:

  • І тур - «Рідна Україна»
  • Фінал - «Щастя нам Українці».

______

Міжнародний конкурс «GOLDEN TIME TALENT», дует «Світанок» - 2 місце за пісні:

І тур - Мамина калина.

Фінал - "За вроду дякую батькам".

Ви бачите невеличкі результати нашої роботи у нових незвичних умовах, коли після (COVID-19) ні сили духу, ні сили дотягнути повністю ноту, ще й «онлайн майстерність» осягнути треба на звичайному телефоні і програвачу, але це результат великої любові до нашої української пісні, до нашої країни, до землі і людей.

Зараз велика перерва у роботі , але я переконана, що вміння згортувати колектив, захопити, повести його до справжніх перемог - це дар і велика любов до справи здолають тимчасові перешкоди і в найближчий післяковідний час ми знову зустрінемося у тісному колі друзів за інтересом і відновимо свої талани.

Як і кожен керівник, я знаходжуся у постійному пошуку нового матеріалу і сюжету для них.

І найважливіше, наостанок.. Дякую творчому колективу за все, що ми разом пережили у цей складний рік, за спільні сльози і радості і біди, за підтримку та допомогу, за розуміння і чуйність. Ви заслуговуєте найщиріших слів подяки і шани. Тож бажаю Вам людської вдячності, здійснення життєвих планів, мирних та сонячних днів, творчого неспокою, нових цікавих ідей. - Художній керівник Олена КОРСІКОВА.