Онлайн-захід на тему: «Трудові відносини в органах місцевого самоврядування в умовах воєнного стану»

Дата: 13.04.2022 19:46

Всеукраїнська Асоціація ОТГ запрошує представників територіальних громад до участі в онлайн захід на тему: «Трудові відносини в органах місцевого самоврядування в умовах воєнного стану» на базі Платформи «Управління людськими ресурсами», в рамках реалізації Стратегії Адвокації 2021-2025.

Мета заходу: надання допомоги та роз’яснень громадам щодо змін у чинному законодавстві, з метою налагодження взаємовідносин в сфері служби в органах місцевого самоврядування в умовах воєнного стану, в рамках реалізації Стратегії адвокації 2021-2025.

Онлайн обговорення проводиться у партнерстві з Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), за участі Національного агентства України з питань державної служби, Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Захід відбудеться 19 квітня 2022 року з 11 год 00 хв. до 12 год 10 хв.

Реєстрація на захід до 18 квітня до 17.30 год за посиланням.

Для більш детального обговорення найактуальніших питань просимо заповнити анкету за посиланням.